درباره ویزا724

موسسه مهاجرتی معتبر، باید دارای چه مجوزهایی باشد؟

یک شرکت/موسسه مهاجرتی معتبر در ایران باید از وزارت علوم یا وزارت کار مجوز رسمی داشته باشد و از وزارت صنعت و معدن دارای نماد اعتماد الکترونیک باشد. همچنین بسیار مهم است که یک شرکت مهاجرتی معتبر اگر فعالیت کانادا انجام می دهد باید از اداره مهاجرت کانادا مجوز رسمی با کد پیگیری داشته باشد. (دقت بفرمایید که شرکت ثبتی با تبلیغات گستره در ایران، مجوز نیست، ثبت یک شرکت با مجوز بسیار متفاوت است)

مجموعه شرکتهای ما در سه کشور ایران، کانادا، انگلستان دارای مجوزهای رسمی و قابل استعلام است و به زودی دفتر آمریکا افتتاح می گردد.

مجوزها

 • مجوز مرکز توسعه تجارت الکترونیک ایران (ای نماد)
 • مجوز رسمی از وزارت کار بنام کاریابی بین المللی ایران
 • مجوز رسمی موسسه حقوقی بین المللی لیبرا (لیانا باستین راستا)، ثبت شده در کانادا، انگلستان و ایران
 • مجوز رسمی از وزارت گردشگری ایران به نام سالی گشت پارس
 • مجوز رسمی اداره مهاجرت کانادا: بنام آقای دکتر شهروز بهرامی اصل
 • نمایندگی فعال تجاری در امارات (دبی)
 • مجوز مشاوره املاک با لایسنس رسمی از کانادا
 • مجوز دولت فدرال کانادا برای شرکت توسعه استارتاپ، کارآفرینی و سرمایه گذاری
علاوه بر مجوزهای فوق، ویزا724 در مركز توسعه تجارت الكترونیكی وزارت صنعت، معدن و تجارت شناسایی شده و دارای نماد اعتماد الکترونیک است.
(ای نماد/Enamad)

   


بیوگرافی آقای شهروز بهرامی اصل و ویزا724

 • در ویزا724 فعالیت های مربوط به کشور کانادا توسط آقای شهروز بهرامی اصل عضو سازمان (ICCRC) مشاورین مهاجرت کانادا انجام می شود. ایشان دوره های این سازمان را گذرانده و زیر نظر آن فعالیت می کند.
 • شهروز بهرامی اصل دارای دکترای تاریخ و کارشناسی زبان فرانسه از ایران و فارغ التحصیل حقوق مهاجرت از دانشگاه مونترال کانادا بوده و به سه زبان انگلیسی، فرانسه و فارسی مسلط است. نام و مشخصات ایشان به عنوان وکیل و مشاور رسمی اداره مهاجرت ثبت شده و شرکت آریاکن بنام ایشان در کانادا ثبت شده است.

توجه: ویزا724 هیچگونه خدمات پناهندگی ارائه نمی دهد.

برای دریافت تاییدیه یک موسسه مهاجرتی، مشاور یا وکیل مهاجرت کانادا می توانید به لینک ذیل مراجعه کرده و با وارد کردن اسم و فامیل یا شماره پروانه یا نام شرکت مشاور یا وکیل مورد نظر، تاییدیه دریافت نمایید. اگر اسم شخص در لیست iccrc نباشد؛ فرد مورد نظر مشاور یا وکیل مورد تایید کانادا نیست. 

https://college-ic.ca

چگونگی اعتماد به وکیل/مشاور رسمی

* برای مطالعه روش های اصلی مهاجرت به کانادا، به صفحه مهاجرت کانادا مراجعه بفرمایید.

* در مجموعه موسسات ما، مشاوران و وکلای دادگستری کانادا و انگلستان و مشاور ICCRC برای بررسی و انجام هرچه دقیق تر پرونده ها فعالیت می کنند. بنابراین می توانید کامل ترین خدمات مورد نیاز برای مهاجرت به کانادا را از ما دریافت کنید.

ما در طول سالیان فعالیتمان، بانی توسعه و راه اندازی بیش از یکصد بیزینس و شرکت کارآفرینی و استارتاپی در کانادا بوده ایم و امروز تمام این خدمات در غالب  شرکت سرمایه گذاری و توسعه استارتاپ و بیزینس ارائه می شود. در این شرکت گام به گام در خدمت اهداف کارآفرینانی هستیم که میخواهند بیزینس موفقی در کانادا داشته باشند و از راههای برنامه های تجاری سرمایه گذاری در کانادا ، ویزای استارت آپ و خرید بیزینس در کانادا به کانادا مهاجرت کنند.

همچنین در طول مدت فعالیتمان، تجربه بیش از 1000 پرونده موفق ویزاهای اقامت دائم، سرمایه‌گذاری، راه اندازی بیزینس، توسعه بیزینس، استارتاپ ویزا، اسپانسرشیپ، توریستی، تحصیلی، خود اشتغالی، کاری و ... را داشته ایم.

ما در کنار همکارانمان در شرکت خدمات مسافرتی، برای تحقق برنامه های مهاجرتی موکلین پارسی زبان، می کوشیم.

* بسیار دقت داشته باشید که یک موسسه مهاجرتی معتبر باید مجوزهای کشور مبدا و مقصد را به صورت همزمان داشته باشد (نه صرفا یک ثبت شرکت انجام داده باشد)

ثبت شرکت با مجوز بسیار متفاوت، در ایران هر شخصی می تواند بدون داشتن هیچگونه مجوزی شرکتی را ثبت کند. پس از ثبت شرکت با مجوز اخذ شود.

شرکت مهاجرتی معتبر باید مجوز رسمی با کد پیگیری داشته باشد. مثلا در کشور ایران؛ مجوز وزارت گردشگری، مجوز وزارت کار یا وزارت علوم و در کشور کانادا مجوز اداره مهاجرت، به طور همزمان، فعال و معتبر باشد.

اما اگر با شرکتی وارد قرارداد شده اید، که یکی از این مجوزها را ندارد، باید بدانید که قرارداد شما در یکی از این دو کشور معتبر نیست و اگر شخص یا شرکت مذکور در هیچ کدام از کشورها مجوز ندارند و صرفا ثبت شرکت خود را به جای مجوز معرفی می کند! تکلیف مشخص است!

به صورت کلی، تعداد شرکتهای مهاجرتی معتبر، که در کشور ایران مجوز وزارت گردشگری دارند و در کانادا مجوز اداره مهاجرت به صورت همزمان دارند، بسیار کم است و تعداد شرکتهایی که مجوزی ندارند و صرفا یک شرکت ثبت کرده اند و تبلیغات گسترده دارند بسیار زیاد است (حتما استعلام کنید).

راههای ارتباطی با دفاتر ما 》 تماس باما

چند نمونه از نتایج اعتماد به ما

تصاویر بیش از 40 ویزای موفق کانادا توسط ویزا724 

اگر قصد دارید خودتان درخواست کننده ویزای توریستی باشد و تمایل ندارید بابت تخصص هزینه کنید، می توانید از آموزش رایگان ما استفاده کرده و صفحه > مراحل ویزای توریستی کانادا را مطالعه بفرمایید.

_________________________

توجه: فعالیت قانونی و اصولی ما در حیطه مهاجرت، دریافت مجوزهای قانونی کشور مبدا و مقصد؛ سبب شده که اعتبار و اعتماد بالایی را به عنوان یک شرکت مهاجرتی معتبر، کسب کنیم و همین امر باعث شده که اشخاص یا شرکتهایی از نام و عنوان های ما سو استفاده کرده و از اسامی مشابه ما، برای فریب علاقه مندان به مهاجرت کانادا، استفاده کنند. بنابراین؛ هیچگونه مسئولیتی در قبال شرکتهای بدون مجوز یا مجوز دار، با اسامی مشابه یا آدرس دامنه های مشابه، ندارد.

منشور اخلاقی ما

هیچ کس را به مهاجرت تشویق و ترغیب نمی کنیم؛
بلکه با ارائه اطلاعات صحیح، دقیق و بدون اغراق چشم انداز واقع بینانه را تقدیم می‌کنیم.
موکلین‌مان عضوی از خانواده ما هستند؛
تمامی اعضا این تیم متعهدند که نهایت درایت و دلسوزی را به نحوی که برای عضو ی از خانواده خود قایل هستند، برای موکلینمان داشته باشند.
رازدار موکلین‌مان هستیم؛
تمامی اعضای این سازمان متعهد به حفظ اسرار متقاضیان پیش از قرارداد و موکلین پس از قرارداد هستند.
از موکلین‌مان استفاده تبلیغی نمی‌کنیم؛
بدون اجازه در هیچ کجا به منظور امور تبلیغاتی یا غیره، اسم، تصویر یا ویدئو از متقاضی منتشر نخواهد شد.
به‌روز خواهیم ماند؛
اطلاعات مشاوران این شرکت، به در جلسات هفتگی به روز رسانی می شود، تا همیشه بهترین مشورت ممکن را به شما بدهیم.
کاردان و‌ مجرب هستیم؛
هر پرونده مهاجرتی به دقیق ترین و اصولی ترین ترتیب و در زمان مناسب تنظیم،ثبت و پیگیری می شود.
به قوانین احترام می گذاریم؛
با رعایت تمامی قوانین کشور مبدا و مقصد از بروز اشکالات آتی پیشگیری می‌کنیم.

سوالات مرتبط با موسسه مهاجرتی

احتمالا شما هم این کلمات رو در گوگل جستجو کرده اید: بهترین شرکت مهاجرتی ، بهترین شرکت مهاجرت به کانادا ، شرکت مهاجرتی معتبر ، بهترین موسسه مهاجرتی کانادا ، بهترین شرکت مهاجرتی در تهران ، بهترین شرکت مهاجرتی در کانادا ، شرکت مهاجرتی در تورنتو ، بهترین شرکت مهاجرتی در ایران و... اما توصیه ما اینکه که به جای جستجوی این کلمات در گوگل خود وکیل مهاجرت کانادا را استعلام بگیرید که اطمینان حاصل کنید شخصی که با آن قرارداد دارید دارای دانش و لایسنس قانونی فعالیت مهاجرت، در کاناداست.

باید توجه داشته باشید که یک موسسه مهاجرتی معتبر، با تبلیغات و حجم بالای قبول پرونده مهاجرتی معتبر نمی شود! حتما مدارک و مجوزهای یک شرکت مهاجرتی را، در کشور مبدا و در کشور مقصد استعلام بگیرید. فریب شرکتهای مهاجرتی بدون مجوز با وعده های دریافت پول پس از انجام کار، ویزای تضمینی و ... را نخورید (یک شرکتی که هیچگونه مجوز فعالیت ندارد، بلاخره یک راهی برای کلاهبرداری پیدا می کند).

چرا باید از خدمات یک شرکت مهاجرتی معتبر با مدیریت یک وکیل رسمی مهاجرت استفاده کنید؟

 • انتخاب درست مسیر مهاجرتی کانادا مهم ترین عامل انتخاب یک شرکت مهاجرتی معتبر است.
 • یک شرکت مهاجرتی معتبر اطلاعات به روز و موثقی درباره روشهای مهاجرتی کانادا دارد، که ممکن است این امر به صورت روزانه برای شما امکان پذیر نباشد.

 • اطلاعات و دانش یک وکیل رسمی مهاجرت در شرکت مهاجرتی معتبر خطاها و مشکلات قانونی در مسیر صدور ویزای کانادا را به حداقل می رساند.

 • از نظر پرداخت هزینه های دولتی و غیر دولتی نیازی به واسطه ندارید و اعتماد سازی با یک قرارداد رسمی با شرکت مهاجرتی معتبر انجام شده است.

 • دانش وکیل مهاجرت با تجربه خطاهای کوچک و بزرگ در ارجاع پرونده به سازمان ها و مراکز مربوط در کشور مبدأ و مقصد را به حداقل می رساند.
 • اطلاعات به روز و جامع یک وکیل مهاجرت کانادا، خطاهای تکمیل و تنظیم فرم ها، (توضیحات نامناسب در نامه های توجیهی، عکس نامناسب و غیره) را به حداقل می رساند.
 • احتمالا نداشتن زمان کافی برای فهمیدن و یافتن مسیرها و اقدامات لازم برای هر مسیر مهاجرتی کانادا شما را مجاب می کند که از خدمات یک شرکت مهاجرتی قانونی و با تجربه استفاده کنید.
 • وجود یک موسسه مهاجرتی معتبر بررسی و ارائه مدارک درست و تکمیل بودن تمامی مدارک مورد نیاز برای پیشرفت پرونده مهاجرت یا دریافت ویزا را توجیه می کند.
 • تناقض در اطلاعات پرونده که ممکن است عواقب سنگینی به بار آورد، پس وجود یک وکیل با تجربه مهاجرت می تواند از بروز چنین مشکلاتی جلوگیری کند.
 • عدم دانش کافی برای پیگیری پرونده ریجکت شده برای درخواست مجدد به اداره مهاجرت کانادا؛ یکی دیگر از دلایل اصلی انتخاب یک شرکت مهاجرتی معتبر با مدیریت یک وکیل رسمی مهاجرت است.

  _________________________

با این حال؛ در صورتی که تمایل دارید تمام مسیر مهاجرت را به تنهایی طی کنید یا تمکن مالی کافی برای استفاده از خدمات یک شرکت مهاجرتی معتبر را ندارید؛ به پاس همراهی شما عزیزان، آموزش های رایگان زیادی را در سایت بارگزاری کرده ایم که می توانید خودتان مسیر مهاجرت به کانادا بدون وکیل  یا دریافت ویزای کانادا بدون وکیل را هموار سازید. از این رو میتوانید به طور مثال موارد زیر را با کلیک واژه ( ویزا 724 ) در گوگل جستجو کنید:

 • ویزا 724 آموزش ویزای کانادا
 • ویزا 724 آموزش ثبت نامwes
 • ویزا 724 آموزش کاریابی در کانادا

و هر آموزش دیگری را می توانید با کلیک واژه ویزا 724 در گوگل جستجو کنید (هر هفته مطالب و آموزشهای رایگان در سایت بارگذاری می شود)